Toewijzingsprocedure De Proefmeesters fase 2

12 april '25

Heb je je oog laten vallen op een nieuwbouwwoning in De Proefmeesters fase 2? Dan wil je er natuurlijk alles aan doen om deze woning te bemachtigen. In De Proefmeesters wordt er gewerkt met een transparante toewijzingsprocedure. Hoe procedure werkt, leggen we je graag uit.

Hoe werkt de toewijzing?

We proberen zoveel mogelijk mensen de woning van hun hoogste voorkeur toe te wijzen. Bij het toewijzingsproces volgen wij stapsgewijs een aantal opeenvolgende criteria. Dit gaat als volgt:

Is het toewijzingsproces je nog niet helemaal duidelijk. Bekijk dan onderstaande video. Hierin leggen we je stap voor stap uit hoe het proces precies in zijn werk gaat. 

Ontmoet de makelaars

Bij dit nieuwbouwproject zijn Christiaan de Boer van Domicilie Makelaars en Marga Heutink van Movesby betrokken als projectmakelaars. We stellen ze graag aan je voor!

image alt

Movesby

Marga Heutink heeft meer dan 20 jaar ervaring in de makelaardij en startte in 2017 haar eigen kantoor. Movesby gelooft dat een woning kopen of verkopen draait om vertrouwen. Daarom begeleidt Marga je persoonlijk en deskundig, van A tot Z. Ze helpt je een goed beeld te krijgen van de woningen, de locatie en het nieuwbouwproces, zodat je ontspannen keuzes kunt maken. Voor vragen over nieuwbouwproject De Proefmeesters kun je altijd bij haar terecht via [email protected].

“Ik kijk ernaar uit om mensen straks als enthousiaste kopers te spreken die de smaak van World Food Center dagelijks willen proeven.”

image alt

Domicilie Makelaars

Domicilie Makelaars  zijn gespecialiseerd in nieuwbouwprojecten in Ede en omgeving en hebben veel succes gehad met eerdere projecten op kazerneterreinen in Ede. Hun enthousiaste nieuwbouwteam zorgt voor een zorgeloze aankoop van jouw nieuwe woning. Christiaan de Boer is nieuwbouwspecialist bij Domicilie Makelaars. Hij en het team staan klaar om je alles te vertellen over je toekomstige woning en de wijk, en helpen je met alle zaken rondom je nieuwe woning. Voor vragen kun je contact opnemen via 0318-69 35 02 of [email protected]. De koffie staat klaar!

“Je hebt hier het gevoel dat de woning opgaat in de natuur in plaats van dat de woningen het landschap bepalen.”

Interesse? Naar het woningaanbod
Meer weten over de makelaars? Maak kennis met de makelaars